Location : Home > M > MMSZ13T1
MMSZ13T1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MMSZ13T1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MMSZ13T1G ON SOD-12.. 2800 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MMSZ13T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMSZ13T1 SOD123 91080 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMSZ13T1 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMSZ13T1 NA 12861 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MMSZ13T1 DIODE ZENER 13V 500MW SOD-123 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1902796 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1902796 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1902796 Phoenix Contact 157240 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1902796 Phoenix Contact 299090 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
714-43-124-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 24POS GOLD
714-43-124-31-018000 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-124-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157230 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-124-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277450 2016+ CONN SOCKET SIP 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-119-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-119-41-002101 Preci-Dip 147760 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-119-41-002101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719730220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold