Location : Home > M > MMFZ5V6T3G
MMFZ5V6T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ5V6T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ5V6T3G DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD-123 242380 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ5V6T3G DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD-123 580500 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546118-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546118-3 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546118-3 TE Connectivity AMP Connectors 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546118-3 TE Connectivity AMP Connectors 298510 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546118-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5MM BLK TPC Global Service Co.Ltd.