Location : Home > M > MMFZ6V8T1G
MMFZ6V8T1G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ6V8T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ6V8T1G Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MMFZ6V8T1G DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD-123 242450 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ6V8T1G DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD-123 580400 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3049110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3049110 Phoenix Contact 147090 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3049110 Phoenix Contact 287850 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
43517.2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 10-20 AWG
43517.2 On Shore Technology Inc 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
43517.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6MM EKT Electronics Co., Ltd
43517.2 On Shore Technology Inc 8000 2012+ CONN TERM BLOCK FEED THRU 6MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-93-036-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold