Location : Home > M > MMFZ5V6T1G
MMFZ5V6T1G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ5V6T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ5V6T1G DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD-123 242280 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ5V6T1G DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD-123 580600 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387106925 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1546223-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546223-3 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546223-3 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1546223-3 TE Connectivity AMP Connectors 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-080-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-019-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-83-019-10-001101 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-019-10-001101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-019-10-001101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com