Location : Home > M > MMFZ5V1T3G
MMFZ5V1T3G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ5V1T3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ5V1T3G DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD-123 242180 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ5V1T3G DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD-123 580700 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325338-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325338-10-0 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-83-153-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-153-41-003101 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386107832 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 32 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0386913522 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate