Location : Home > M > MMFZ5V1T1G
MMFZ5V1T1G
Share on FacebookShare on Facebook
MMFZ5V1T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMFZ5V1T1G DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD-123 242080 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMFZ5V1T1G DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD-123 580800 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-6511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-6511-11 Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6511-11 Aries Electronics 157140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-6511-11 Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-6511-11 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMM-112-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-83-028-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325138-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325138-14-0 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XG8T-0231 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector Through Hole Gold
431303-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
499-87-214-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
499-87-214-10-003101 Preci-Dip 157850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
499-87-214-10-003101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1565087-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Yellow 0.138" (3.50mm)