Location : Home > M > MLS601M150EA0C
MLS601M150EA0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS601M150EA0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS601M150EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 600uF 150V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS601M150EA0C CAP ALUM 600UF 20 150V FLATPACK 695000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS601M150EA0C CAP ALUM 600UF 20 150V FLATPACK 78310 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS601M150EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 600uF 150V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd