Location : Home > S > SQCSVA270JAT1A
SQCSVA270JAT1A
Share on FacebookShare on Facebook
SQCSVA270JAT1A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQCSVA270JAT1A ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SQCSVA270JAT1A CAP RF 27PF 250V 0603 SMD 80,000 AVX Corporation (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03157 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2.5" FR HOOK&LOOP BRDD SLVNG