Location : Home > B > BFC247066682
BFC247066682
Share on FacebookShare on Facebook
BFC247066682 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC247066682 CAP FILM 6.8NF 5 400VDC RAD 886900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC247066682 CAP FILM 6.8NF 5 400VDC RAD 781700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC247066682 CAP FILM 6.8NF 5 400VDC RAD 886900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-22-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD