Location : Home > M > MLP212M080EA1D
MLP212M080EA1D
Share on FacebookShare on Facebook
MLP212M080EA1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP212M080EA1D CAP ALUM 2100UF 20 80V FLATPACK 689500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP212M080EA1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2100uF 80Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP212M080EA1D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2100uF 80Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd