Location : Home > M > MLP213M016EA0C
MLP213M016EA0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP213M016EA0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP213M016EA0C CAP ALUM 21000UF 20 16V FLATPCK 689400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP213M016EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 21000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP213M016EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 21000uF 16Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd