Location : Home > S > SN2R2M063ST
SN2R2M063ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN2R2M063ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN2R2M063ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN2R2M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 63Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SN2R2M063ST CAP ALUM 2.2UF 20 63V RADIAL 608300 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SN2R2M063ST CAP ALUM 2.2UF 20 63V RADIAL 98990 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SN2R2M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2uF 63Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd