Location : Home > M > MC18FA501G-F
MC18FA501G-F
Share on FacebookShare on Facebook
MC18FA501G-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MC18FA501G-F Mica Capacitors 500PF 100V 2 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MC18FA501G-F CAP MICA 500PF 100V 2 1812 995400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MC18FA501G-F CAP MICA 500PF 100V 2 1812 885400 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MC18FA501G-F Mica Capacitors 500PF 100V 2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-6 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 6"