Location : Home > C > C0402C820J3GACTU
C0402C820J3GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0402C820J3GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0402C820J3GACTU RoHS Compliant 38614 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
C0402C820J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 82pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0402C820J3GACTU CAP CER 82PF 25V 5 NP0 0402 897800 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C0402C820J3GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 82pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com