Location : Home > L > LGU2F271MELZ
LGU2F271MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2F271MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2F271MELZ standard package with RoHS 47120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2F271MELZ CAP ALUM 270UF 20 315V SNAP 578400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2F271MELZ DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGU2F271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 270uF 105c 22x45x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU2F271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 270uF 105c 22x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com