Location : Home > E > ECQ-E4683KFB
ECQ-E4683KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4683KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4683KFB CAP FILM 0.068UF 400VDC RADIAL 908100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E4683KFB Film Capacitors 400DC 0.068uF 10 L/S =22.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025574003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V T/H