Location : Home > A > AVGA227M63H32T-F
AVGA227M63H32T-F
Share on FacebookShare on Facebook
AVGA227M63H32T-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AVGA227M63H32T-F CAP ALUM 220UF 20 63V SMD 87730 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AVGA227M63H32T-F CAP ALUM 220UF 20 63V SMD 704200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
AVGA227M63H32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 63V 105C Case 12.5 x 13.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
AVGA227M63H32T-F Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 63V 105C Case 12.5 x 13.5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd