Location : Home > M > MAZ8160GML
MAZ8160GML
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ8160GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ8160GML 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ8160GML DIODE ZENER 16V 150MW S-MINI 2P 8000 Panasonic - SSG 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546223-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1546223-9 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546223-9 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1546223-9 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546223-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5MM VERT TPC Global Service Co.Ltd.