Location : Home > M > MAZ8180GML
MAZ8180GML
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MAZ8180GML distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MAZ8180GML+ PANASONIC SOD323 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MAZ8180GML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ8180GML SMD 12884 PANASONIC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAZ8180GML Original&New&Rhos 84000 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MAZ8180GML RoHS Compliant 37905 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ8180GML DIODE ZENER 18V 150MW S-MINI 2P 232340 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-126-02-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-138-21-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
OSTYK60318330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60318330 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60318330 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-126-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-126-41-006101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-126-41-006101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-126-41-006101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647050-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
3-647050-8 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-647050-8 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-647050-8 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .100 TIN Unitronix Electronics Limited
3-647050-8 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com