Location : Home > F > FH3200011
FH3200011
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-83-125-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-125-41-036101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-125-41-036101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-125-41-036101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67208-008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
562002210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002210 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432612-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0877602016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
3433-6303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold