Location : Home > L > LNX2W153MSEK
LNX2W153MSEK
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2W153MSEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2W153MSEK Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 15000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2W153MSEK CAP ALUM 15000UF 20 450V SCREW 592100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNX2W153MSEK RoHS Compliant 38124 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNX2W153MSEK standard package with RoHS 46050 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.