Location : Home > L > LNX2G183MSEK
LNX2G183MSEK
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2G183MSEK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2G183MSEK Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 18000uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNX2G183MSEK originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNX2G183MSEK CAP ALUM 18000UF 20 400V SCREW 592200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.