Location : Home > E > ECW-F2W274JAQ
ECW-F2W274JAQ
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-F2W274JAQ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-F2W274JAQ Film Capacitors 0.27uF 450VDC 5 Learn More 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECW-F2W274JAQ CAP FILM 0.27UF 450VDC RADIAL 1224000 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com