Location : Home > B > BFC233924335
BFC233924335
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233924335 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233924335 CAP FILM 3.3UF 20 310VAC RAD 683200 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC233924335 Film Capacitors 3.3uF 10 310volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC233924335 CAP FILM 3.3UF 20 310VAC RAD 788400 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC233924335 CAP FILM 3.3UF 20 310VAC RAD 683200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited