Location : Home > L > LNX2V272MSEG
LNX2V272MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LNX2V272MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNX2V272MSEG DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNX2V272MSEG CAP ALUM 2700UF 20 350V SCREW 803300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNX2V272MSEG RoHS Compliant 37364 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LNX2V272MSEG standard package with RoHS 45290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LNX2V272MSEG CAP ALUM 2700UF 20 350V SCREW 1543800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNX2V272MSEG originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNX2V272MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 350volts 2700uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com