Location : Home > L > LGY2C391MELA
LGY2C391MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2C391MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2C391MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2C391MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 390uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2C391MELA CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 1347000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2C391MELA CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 88510 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2C391MELA standard package with RoHS 46440 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2C391MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 390uF 105c 25x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd