Location : Home > U > UKL1C331KPDANA
UKL1C331KPDANA
Share on FacebookShare on Facebook
UKL1C331KPDANA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL1C331KPDANA CAP ALUM 330UF 10 16V RADIAL 597200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UKL1C331KPDANA CAP ALUM 330UF 10 16V RADIAL 1328700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UKL1C331KPDANA CAP ALUM 330UF 10 16V RADIAL 702400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UKL1C331KPDANA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 330uF 85c 10x16 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UKL1C331KPDANA CAP ALUM 330UF 10 16V RADIAL 702400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.