Location : Home > L > LNK2W392MSEH
LNK2W392MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2W392MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2W392MSEH originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNK2W392MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 450volts 3900uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2W392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 450V SCREW 888700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LNK2W392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 450V SCREW 783500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2W392MSEH CAP ALUM 3900UF 20 450V SCREW 1524000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited