Location : Home > L > LKS1J152MESY
LKS1J152MESY
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1J152MESY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1J152MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1J152MESY CAP ALUM 1500UF 20 63V SNAP 1448900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LKS1J152MESY CAP ALUM 1500UF 20 63V SNAP 88950 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LKS1J152MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKS1J152MESY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LKS1J152MESY CAP ALUM 1500UF 20 63V SNAP 697700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.