Location : Home > L > LQR2G562MSEG
LQR2G562MSEG
Share on FacebookShare on Facebook
LQR2G562MSEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LQR2G562MSEG Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 5600uF 85c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LQR2G562MSEG CAP ALUM 5600UF 20 400V SCREW 783700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LQR2G562MSEG RoHS Compliant 39266 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LQR2G562MSEG 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.