Location : Home > L > LNK2H682MSEJ
LNK2H682MSEJ
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2H682MSEJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2H682MSEJ Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 500volts 6800uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2H682MSEJ CAP ALUM 6800UF 20 500V SCREW 596200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNK2H682MSEJ CAP ALUM 6800UF 20 500V SCREW 1327700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LNK2H682MSEJ CAP ALUM 6800UF 20 500V SCREW 701400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.