Location : Home > N > NOSC476M006R0300
NOSC476M006R0300
Share on FacebookShare on Facebook
NOSC476M006R0300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSC476M006R0300 CAP NIOB OXIDE 47UF 6.3V 2312 1212600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSC476M006R0300 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
NOSC476M006R0300 Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 47uF ESR=300 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com