Location : Home > C > CGR152T075U2C
CGR152T075U2C
Share on FacebookShare on Facebook
CGR152T075U2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGR152T075U2C CAP ALUM 1500UF 75V SCREW 78730 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CGR152T075U2C CAP ALUM 1500UF 75V SCREW 1550400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGR152T075U2C CAP ALUM 1500UF 75V SCREW 1000400 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CGR152T075U2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CGR152T075U2C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 1500uF 75V-10+75 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com