Location : Home > L > LNT2C473MSE
LNT2C473MSE
Share on FacebookShare on Facebook
LNT2C473MSE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNT2C473MSE Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 160volts 47000uF 105 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNT2C473MSE DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LNT2C473MSE CAP ALUM 47000UF 20 160V SCREW 596100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LNT2C473MSE CAP ALUM 47000UF 20 160V SCREW 1327600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited