Location : Home > L > LKS1K472MESB
LKS1K472MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1K472MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1K472MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 4700uF Sm Snap In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1K472MESB DIP 64065 NIPPON 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LKS1K472MESB CAP ALUM 4700UF 20 80V SNAP 486100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1K472MESB 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1K472MESB CAP ALUM 4700UF 80V 20 SNAP 12000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor