Location : Home > L > LKS1V223MESC
LKS1V223MESC
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1V223MESC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1V223MESC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 22000uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1V223MESC DIP 63465 NIPPON 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LKS1V223MESC CAP ALUM 22000UF 20 35V SNAP 486300 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1V223MESC 649875 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1V223MESC CAP ALUM 22000UF 35V 20 SNAP 11135 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor