Location : Home > C > C0805H103K5GACTU
C0805H103K5GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805H103K5GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805H103K5GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.01uF 10 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805H103K5GACTU CAP CER 10000PF 50V 10 NP0 0805 3582 Kemet 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
C0805H103K5GACTU CAP CER 10000PF 50V 10 NP0 0805 1511500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C0805H103K5GACTU CAP CER 10000PF 50V 10 NP0 0805 876500 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com