Location : Home > L > LGN2Z102MELA40
LGN2Z102MELA40
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2Z102MELA40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2Z102MELA40 standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z102MELA40 CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 588700 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z102MELA40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1000uF 20 Learn Mo 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGN2Z102MELA40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1000uF 20 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com