Location : Home > 1 > 185474K50RHA-F
185474K50RHA-F
Share on FacebookShare on Facebook
185474K50RHA-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
185474K50RHA-F CAP FILM 0.47UF 50VDC RADIAL 496700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
185474K50RHA-F CAP .47UF 50V METAL POLY 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
185474K50RHA-F CAP .47UF 50V METAL POLY 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
185474K50RHA-F CAP FILM 0.47UF 50VDC RADIAL 601900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
185474K50RHA-F CAP FILM 0.47UF 50VDC RADIAL 132579 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor