Location : Home > E > ELXY250EC3152ML20S
ELXY250EC3152ML20S
Share on FacebookShare on Facebook
ELXY250EC3152ML20S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXY250EC3152ML20S CAP ALUM 1500UF 20 25V RADIAL 139570 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ELXY250EC3152ML20S CAP ALUM 1500UF 20 25V RADIAL 241800 United Chemi-Con 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ELXY250EC3152ML20S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 25 Volt 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ELXY250EC3152ML20S CAP ALUM 1500UF 20 25V RADIAL 157219 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com