Location : Home > L > LGG2C332MELC45
LGG2C332MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2C332MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2C332MELC45 CAP ALUM 3300UF 20 160V SNAP 1517800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGG2C332MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 3300uF 105c 35x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2C332MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 3300uF 105c 35x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com