Location : Home > L > LGG2C222MELC35
LGG2C222MELC35
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2C222MELC35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2C222MELC35 CAP ALUM 2200UF 160V 20 SNAP 41218 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGG2C222MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 2200uF 105c 35x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2C222MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 2200uF 105c 35x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com