Location : Home > B > BFC246805475
BFC246805475
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246805475 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246805475 CAP FILM 4.7UF 5 100VDC RAD 1200000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246805475 CAP FILM 4.7UF 5 100VDC RAD 571000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC246805475 Film Capacitors 4.7uF 5 100volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969793-6 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 34.5MM 50M BLK