Location : Home > K > KCM55LR72A475KH01K
KCM55LR72A475KH01K
Share on FacebookShare on Facebook
KCM55LR72A475KH01K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KCM55LR72A475KH01K Specialty Ceramic Capacitors 2220 4.7uF 100volts X7R 10 Learn More 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
KCM55LR72A475KH01K N/A 46000 MURATA 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
KCM55LR72A475KH01K N/A 46000 MURATA 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
KCM55LR72A475KH01K N/A 46000 MURATA 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
KCM55LR72A475KH01K CAP CER 4.7UF 100V 10 X7R 2220 608800 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.