Location : Home > C > C1206T106K4RCLTU
C1206T106K4RCLTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206T106K4RCLTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206T106K4RCLTU CAP CER 10UF 16V 10 X7R 1206 53434 Kemet 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
C1206T106K4RCLTU CAP CER 10UF 16V 10 X7R 1206 1521400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206T106K4RCLTU CAP CER 10UF 16V 10 X7R 1206 886400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075355004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD