Location : Home > P > PMR209ME6470M047R30
PMR209ME6470M047R30
Share on FacebookShare on Facebook
PMR209ME6470M047R30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PMR209ME6470M047R30 2013+ 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
PMR209ME6470M047R30 CAP FILM 0.47UF 250VAC RADIAL 598700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PMR209ME6470M047R30 N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PMR209ME6470M047R30 KEMET 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PMR209ME6470M047R30 Film Capacitors 250volts 0.47uF 20 LS 25.4mm 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com