Location : Home > P > PMR209ME6470M100R30
PMR209ME6470M100R30
Share on FacebookShare on Facebook
PMR209ME6470M100R30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PMR209ME6470M100R30 CAP FILM 0.47UF 250VAC RADIAL 1310000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PMR209ME6470M100R30 Film Capacitors 250volts 0.47uF 20 LS 25.4mm 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PMR209ME6470M100R30 N/A 75000 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135174002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H