Location : Home > H > HIF3FC-40PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-40PA-2.54DSA(71)
Share on FacebookShare on Facebook
HIF3FC-40PA-2.54DSA(71) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HIF3FC-40PA-2.54DSA(71) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386990042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CS PC 21 ASY
MMS-130-01-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-93-002-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-93-002-20-001000 IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-002-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147210 2016+ CONN SOCKET 2POS .100 R/ANGLE Unitronix Electronics Limited
801-93-002-20-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 299010 2016+ CONN SOCKET 2POS .100 R/ANGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com