Location : Home > D > DSC1001DI2-066.6600
DSC1001DI2-066.6600
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI2-066.6600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI2-066.6600 OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 42355 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI2-066.6600 OSC MEMS 66.66MHZ CMOS SMD 57779 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-D21-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-D21-ST-BK Sullins Connector Solutions 147060 2016+ CONN HEADER 1MM 42POS Unitronix Electronics Limited
122-13-322-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
122-13-322-41-001000 IC 57940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-322-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282825-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-282825-7 IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282825-7 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-282825-7 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282825-7 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 17PS VERT 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
643644-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
643644-1 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
643644-1 Semiconductor 31575 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
643644-1 STOCK 45830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
643644-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 12POS SIP TIN EKT Electronics Co., Ltd