Location : Home > 4 > 445C35E12M00000
445C35E12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C35E12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 61985 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 87670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35E12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD 87670 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-040-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-87-033-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-033-10-173101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-033-10-173101 Preci-Dip 147370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-033-10-173101 Preci-Dip 288750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562001140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562001140 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430610-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws